Equip directiu

Albert Bigorra Sugrañes

Albert Bigorra Sugrañes

Director

albert.bigorra@cordemariavalls.cat

Gemma Mallafré Canals

Gemma Mallafré Canals

Directora pedagògica

gemma.mallafre@cordemariavalls.cat

Laia Batet Ogea

Laia Batet Ogea

Coordinadora EVICE

laia.batet@cordemariavalls.cat

Rosa M. Plana Gené

Administradora

Equip pedagògic

Gemma Mallafré Canals

Gemma Mallafré Canals

Mestra d'Infantil

gemma.mallafre@cordemariavalls.cat

Manel Albiol Miquel

Manel Albiol Miquel

Cap d'Estudis ESO

manel.albiol@cordemariavalls.cat

David Tudela Meléndez

David Tudela Meléndez

Cap d'Estudis d'Infantil i Primària

david.tudela@cordemariavalls.cat

Llar d’infants

Maria Martín Borràs

Maria Martín Borràs

Tutora l0

maria.martin@cordemariavalls.cat

Lluïsa Boada Fusté

Tutora l1

lluisa.boada@cordemariavalls.cat

Laura Gondolbeu Murgadas

Laura Gondolbeu Murgadas

Tutora l2

laura.gondolbeu@cordemariavalls.cat

Elisabet Tocado Anglès

Mestra / Coordinadora llar d'infants

elisabet.tocado@cordemariavalls.cat

Educacio infantil segon cicle

Elisabet Sala Bernabè

Elisabet Sala Bernabè

Mestra d'Infantil / Tutora P3A

elisabet.sala@cordemariavalls.cat

Marta Vilà Casas

Marta Vilà Casas

Mestra d'Infantil / Tutora P3B

marta.vila@cordemariavalls.cat

Marta Quevedo Ruiz

Marta Quevedo Ruiz

Mestra d'Infantil / Tutora P4A

marta.quevedo@cordemariavalls.cat

Roser Murtró Artigal

Roser Murtró Artigal

Mestra d'Infantil / Tutora P4A

roser.murtro@cordemariavalls.cat

Montserrat Martínez Esteve

Montserrat Martínez Esteve

Mestra d'Infantil / Tutora P4B

montserrat.martinez@cordemariavalls.cat

Anna Albiol Miquel

Anna Albiol Miquel

Mestra d'Infantil / Tutora P5A

anna.albiol@cordemariavalls.cat

Gemma Boronat Boy

Gemma Boronat Boy

Mestra d'Infantil / Tutora P5B

gemma.boronat@cordemariavalls.cat

Gemma Mallafré Canals

Gemma Mallafré Canals

Mestra d'Infantil

gemma.mallafre@cordemariavalls.cat

Rosa M. Ricart Ventura

Rosa M. Ricart Ventura

Mestra d'Infantil

rosam.ricart@cordemariavalls.cat

Educació primària

Montserrat Cortell Guillemat

Montserrat Cortell Guillemat

Mestra de Primària / Tutora 1PRA

montserrat.cortell@cordemariavalls.cat

Rosa Gibert Plana

Rosa Gibert Plana

Mestra de Primària / Tutora 1PRB

rosa.gibert@cordemariavalls.cat

Francina Bergadà Racionero

Francina Bergadà Racionero

Mestra de Primària / Tutora 2PRA

francina.bergada@cordemariavalls.cat

Montserrat Sans Muñoz

Montserrat Sans Muñoz

Mestra de Primària / Tutora 2PRB

montserrat.sans@cordemariavalls.cat

Anna Maria Mestieri Farré

Anna Maria Mestieri Farré

Mestra de Primària / Tutora 3PRA

anna.albiol@cordemariavalls.cat

Laia Batet Ogea

Laia Batet Ogea

Mestra de Primària / Tutora 3PRB

laia.batet@cordemariavalls.cat

Ester Vidal González

Ester Vidal González

Mestra de Primària / Tutora 4PRA

ester.vidal@cordemariavalls.cat

Elisabet Marsal Pié

Elisabet Marsal Pié

Mestra de Primària / Tutora 4PRB

elisabet.marsal@cordemariavalls.cat

Xavier Mestieri Farré

Xavier Mestieri Farré

Mestre de Primària / Tutor 5PRA

xavier.mestierri@cordemariavalls.cat

Mª de la Cruz Cahuet Robles

Mª de la Cruz Cahuet Robles

Mestra de Primària / Tutora 5PRB

@cordemariavalls.cat

Sergi Gestí Cano

Sergi Gestí Cano

Mestre de Primària / Tutor 6PRA

sergi.gesti@cordemariavalls.cat

M. Candela Bordas Pascual

M. Candela Bordas Pascual

Mestra de Primària / Tutora 6PRB

mariacandela.bordas@cordemariavalls.cat

Montserrat Compte Jové

Montserrat Compte Jové

Mestra de Primària

montserrat.compte@cordemariavalls.cat

Mª Jesús de Pedro González

Mª Jesús de Pedro González

Mestra de Primària

mjesus.depedro@cordemariavalls.cat
Andrea Giner Jiménez

Andrea Giner Jiménez

Mestra de Primària

andrea.giner@cordemariavalls.cat

Carles Illarramendi Abad

Carles Illarramendi Abad

Mestre de Primària / Coordinador TIC

carles.illarramendi@cordemariavalls.cat

Natàlia Pérez García

Natàlia Pérez García

Mestra de Primària / Mestra d'Educació Física

natalia.perez@cordemariavalls.cat
Núria Tous Rius

Núria Tous Rius

Mestra de Primària

nuria.tous@cordemariavalls.cat

David Tudela Meléndez

David Tudela Meléndez

Cap d'Estudis Infantil i Primària / Mestre de Primària

david.tudela@cordemariavalls.cat
Emma Valls Aluja

Emma Valls Aluja

Mestra de Primària

emma.valls@cordemariavalls.cat

ESO

M. Belén Delgado Subirats

M. Belén Delgado Subirats

Professora d'ESO / Tutora 1ESOA

belen.delgado@cordemariavalls.cat

Xavier Adserias Sagarra

Xavier Adserias Sagarra

Professor d'ESO / Tutor 1ESOB

xavier.adserias@cordemariavalls.cat

Xavier Masip Estrada

Xavier Masip Estrada

Professor d'ESO / Tutor 2ESOA

xavier.masip@cordemariavalls.cat

Ester Abril Font

Ester Abril Font

Professora d'ESO / Tutora 2ESOB

ester.abril@cordemariavalls.cat

Laia Bernadell Maurí

Laia Bernadell Maurí

Professora d'ESO / Tutora 3ESOA

laia.bernadell@cordemariavalls.cat

Imma Abad Nebot

Professora d'ESO / Tutora 3ESOA

gloria.murgadas@cordemariavalls.cat

Glòria Murgadas Claraco

Glòria Murgadas Claraco

Professora d'ESO / Tutora 4ESOA

gloria.murgadas@cordemariavalls.cat

Montserrat Plassa Cartañà

Montserrat Plassa Cartañà

Professora d'ESO / Tutora 4ESOB

montserrat.plassa@cordemariavalls.cat

Manel Albiol Miquel

Manel Albiol Miquel

Professor d'ESO

manel.albiol@cordemariavalls.cat

Albert Bigorra Sugrañes

Albert Bigorra Sugrañes

Professor d'ESO

albert.bigorra@cordemariavalls.cat

Laia Carmona Miquel

Laia Carmona Miquel

Professora d'ESO

laia.carmona@cordemariavalls.cat
Pere Compte Jové

Pere Compte Jové

Professor d'ESO

pere.compte@cordemariavalls.cat
Núria Mitjans Jové

Núria Mitjans Jové

Professora d'ESO

nuria.mitjans@cordemariavalls.cat
Montserrat Plana Batlle

Montserrat Plana Batlle

Professora d'ESO

montserrat.plana@cordemariavalls.cat
Rosa M. Salvadó Castellví

Rosa M. Salvadó Castellví

Professora d'ESO / Psicopedagoga

rosa.salvado@cordemariavalls.cat

Aïda Sánchez Martínez

Aïda Sánchez Martínez

Professora d'ESO / Aula d'acollida

aida.sanchez@cordemariavalls.cat

David Segarra Gormaz

Professor d'ESO

aida.sanchez@cordemariavalls.cat

Personal d’administració i serveis (PAS)

Rosa M. Plana Gené

Rosa M. Plana Gené

Administradora

rosamaria.plana@cordemariavalls.cat
Mario Martín Delgado

Mario Martín Delgado

Personal PAS

mario.martin@cordemariavalls.cat
Anna Mitjans Jové

Anna Mitjans Jové

Personal Pas

anna.mitjans@cordemariavalls.cat
Griselda Samaniego Suñé

Griselda Samaniego Suñé

Personal PAS

griselda.samaniego@cordemariavalls.cat
Maria Teresa Busquets Rosich

Maria Teresa Busquets Rosich

Vetlladora

mteresa.busquets@cordemariavalls.cat